fbpx

Lokalizacja:Kancelarie odszkodowawcze Bydgoszcz

Doradztwo prawne w aglomeracji bydgosko-toruńskiej świadczone jest przez liczne kancelarie prawne, odszkodowawcze, radcowskie oraz adwokatów z wieloletnim doświadczeniem W zestawieniu kancelarii prawnych miasta Bydgoszcz odnajdziesz pełną specyfikację ich działalności, aby wybrać odpowiedniego dla siebie pełnomocnika.

Czytaj Więcej

Bydgoszcz to duży ośrodek przemysłu, handlu oraz węzeł drogowy, kolejowy i żeglugi śródlądowej północnej Polski. Na terenie miasta zlokalizowany jest Międzynarodowy Port Lotniczy im. Ignacego Jana Paderewskiego oraz port rzeczny. Bydgoszcz jest jednym z głównych ośrodków branży biznesowej oraz logistycznej i turystycznej.

To miasto z wieloletnią i bogatą tradycją sądowniczą, która w ciągu 300 lat ukształtowała linię sądów ziemskich, a lokalne środowisko prawnicze i władze miasta starają się o zlokalizowanie w Bydgoszczy Sądu Apelacyjnego do obsługi województwa kujawsko-pomorskiego, gdyż tradycje sądu tej instancji sięgają tu aż 1764 roku. W Bydgoszczy studia magisterskie na kierunku prawo można odbyć na Kujawsko-Pomorskiej Szkole Wyższej, dzięki czemu miasto posiada wiele kancelarii prawnych i radcowskich.

Największe zagęszczenie kancelarii prawnych znajdziemy oczywiście w Śródmieściu, ale także w dzielnicy Wilczak, Babia Wieś czy Bielawy, szczególnie w okolicach Sądu Okręgowego i Wojewódzkiego Sądu Administracyjnego oraz Sądów Rejonowych. W sumie Izba Adwokacka zrzesza prawie 300 adwokatów a Okręgowa Izba Radców Prawnych w Bydgoszczy ponad 70 radców prawnych.

Kancelarie prawne Bydgoszcz

W Bydgoszczy znajdziemy kancelarie prawne specjalizujące się w prawie karnym, cywilnym, spadkowym czy gospodarczym. Także prawie rodzinnym, administracyjnym, podatkowym czy mediacjach.
To także teren działalności kancelarii odszkodowawczych specjalizujących się w skutecznym dochodzeniu roszczeń powypadkowych, pomocy osobom poszkodowanym w zakresie prawa pracy i pomocy w unieważnieniu umowy kredytowej czy zwrotu nadpłaty kredytu. Tutaj znajdziesz pomoc, jakiej potrzebujesz w zakresie windykacji i egzekucji.

Zapoznaj się z bogatą ofertą kancelarii prawnych i odszkodowawczych z Bydgoszczy w katalogu odzyskaj.info

Mniej