fbpx

Lokalizacja:Kancelarie odszkodowawcze Szczecin

W katalogu kancelarii prawnych odzyskaj.info znajdziesz prawników z każdej dziedziny prawa, działających w województwie zachodniopomorskim, jak i samym Szczecinie. Zapoznaj się z profilem działalności kancelarii i wybierz pełnomocnika dla siebie.

Czytaj Więcej

Szczecin to trzecie pod względem zajmowanej powierzchni miasto w Polsce, siódme, jeśli chodzi o ilość ludności. Biorąc pod uwagę fakt, iż należy do Polski dopiero od 1945r. to dość imponujące osiągnięcie. Stolica i największe miasto województwa zachodniopomorskiego, ze względu na położenie i bliskość morza, stała się nie tylko ośrodkiem gospodarczym, ale także miastem turystycznym z portem morskim, stocznią i mnogością zabytków.
Wały Chrobrego to jedne z najpiękniejszych tras widokowych w Europie, mające ponad 500 metrów malownicze tarasy widokowe wzdłuż brzegu Odry, które wraz z Muzeum Narodowym i Zamkiem Książąt Pomorskich są atrakcją warta poznania.

Północno-zachodnia część miasta to siedziba Sądów Rejonowych, Okręgowych, Sądu Apelacyjnego i Wojewódzkiego Sądu Administracyjnego, wokół których powstały kancelarie prawne i adwokackie. Dzielnica Centrum, Śródmieście i Nowe Miasto to największe skupiska kancelarii, dlatego, jeśli szukasz łatwego dostępu do prawnika w Szczecinie, swoje kroki powinieneś zwrócić przede wszystkim w tym kierunku. Także na obszarze Prawobrzeża znajdziesz kancelarie prawne i radcowskie, jeśli poszukujesz pełnomocnika na tym terenie.

Usytuowanie miasta daje także możliwość znalezienia pomocy w zakresie szkód i zdarzeń poza granicami Polski lub wypadków komunikacyjnych z zagranicznym sprawcą.
Zachodniopomorskie kancelarie odszkodowawcze i prawne specjalizują się także w dochodzeniu odszkodowań, czy też świadczeniem pomocy w uzyskaniu roszczeń po wypadkach przy pracy w kraju i za granicą. W Szczecinie działa także 4 zagranicznych adwokatów, którzy specjalizują się w rozwiązywaniu problemów prawnych i podatkowych w Niemczech.

Kancelarie prawne Szczecin

Kancelarie prawne ze Szczecina pomogą w dochodzeniu roszczeń kredytów frankowych, błędów medycznych, w zakresie postępowania karnego, windykacyjnego lub cywilnego, wsparcia merytorycznego i prawnego przy dochodzeniu roszczeń rzeczowych czy majątkowych. Sprawy rodzinne i spadkowe, egzekucyjne i administracyjne to także zagadnienia, w których pomogą prawnicy ze Szczecina.

Wśród bogatej oferty zachodniopomorskich kancelarii prawnych na pewno znajdziesz prawnika lub radcę prawnego, który pomoże rozwiązać Twój problem.

Mniej