fbpx

Lokalizacja:Kancelarie odszkodowawcze Katowice

Poszukujesz godnego polecenia i rzetelnego prawnika na Śląsku? W katalogu kancelarii prawnych odzyskaj.info znajdziesz specyfikację najlepszych adwokatów i radców prawnych z Katowic i okolic.

Czytaj Więcej

Katowice to największe pod względem ludności miasto Górnego Śląska, centrum przemysłowe, kulturalne i gospodarcze województwa śląskiego. Stanowi w skali kraju jeden z najprężniej działających ośrodków działalności produkcyjnej, handlowej i usługowej. Pod względem zabytkowym należy wymienić unikatowe osiedla: Nikiszowiec i Giszowiec, kilka pałaców, w tym pałac Goldsteinów i pałac w Załężu oraz kilka zabytkowych kościołów.

Uniwersytet Śląski to jeden z głównych elementów edukacyjnych miasta. Katowice, jako miasto studenckie słynie także ze znakomitego Wydziału Prawa i Administracji, którego absolwenci prowadzą swoje praktyki oraz kancelarie prawne na terytorium i w obrębie miasta.

Specjaliści z aglomeracji katowickiej i śląskiej, których przedmiotem działania są sprawy z zakresu prawa cywilnego, karnego lub prawa pracy czy gospodarczego, prawa spadkowego i odszkodowawczego, to doświadczeni i godni zaufania pełnomocnicy.
Adwokat lub radca prawny skutecznie poradzi i będzie reprezentować Twoje interesy we wszystkich aspektach prawnych, zarówno przed sądami powszechnymi, jak i instytucjami administracji czy urzędami.

Kancelarie prawne Katowice

Jeśli interesuje Cię pomoc w zakresie rozwodu, opieki nad dzieckiem czy świadczeń alimentacyjnych, w Katowicach odnajdziesz także prawników o specjalizacji prawa rodzinnego i opiekuńczego.

Specjalizujące się w pomocy poszkodowanym kancelarie odszkodowawcze z regionu Śląska to doświadczeni specjaliści w swojej dziedzinie. Świadczenia powypadkowe, rentowe, majątkowe czy rzeczowe to jedynie część z bogatego katalogu usług kancelarii odszkodowawczych w Katowicach oraz aglomeracji śląskiej.

Jeśli poszukujesz specjalisty z innego obszaru pomocy prawnej, na pewno znajdziesz tu odpowiedniego prawnika.

Mniej