fbpx

Lokalizacja:Kancelarie odszkodowawcze Gdańsk

Przed podjęciem decyzji o wyborze prawnika, warto skorzystać z naszego katalogu kancelarii prawnych, aby wybór specjalisty – adwokata lub radcy prawnego z Gdańska, który będzie Twoim przewodnikiem w gąszczu przepisów prawnych i na sali sądowej, był znacznie łatwiejszy.

Czytaj Więcej

Perła województwa pomorskiego, położona nad Morzem Bałtyckim, nad zatoką Gdańską, to nie tylko główne miasto Trójmiasta i centrum bursztynowego szlaku, ale także centrum kulturalne, naukowe i gospodarcze oraz węzeł komunikacyjny północnej Polski.
Ulica Długa to najbardziej reprezentacyjna ulica i część Gdańska, biegnąca przez Główne Miasto w dzielnicy Śródmieścia, to także niebywała atrakcja turystyczna ze swoją zabytkową architekturą oraz malowniczymi kamienicami, przekształcona w deptak.

W Śródmieściu i dzielnicy Główne Miasto, w okolicach skupiska Sądów Rejonowych, Sądu Apelacyjnego i Okręgowego, prowadzą także swoją działalność kancelarie prawne, odszkodowawcze i kancelarie radców prawnych. W samym tylko Gdańsku czynnie zawód adwokata wykonuje ponad 555 adwokatów i niewielu mniej radców prawnych, których w większości wykształcił Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu Gdańskiego.

Kancelarie prawne Gdańsk

Przed wyborem odpowiedniego prawnika, warto sprawdzić, jaka preferowana praktyka lub specjalizacja nas interesuje. W Gdańsku znajdziemy specjalistów z zakresu prawa cywilnego i karnego, gospodarczego i postępowania administracyjnego, prawa pracy, rodzinnego i opiekuńczego, spadkowego, odszkodowawczego, ubezpieczeń społecznych i zakresu mediacji oraz postępowania arbitrażowego.
Pomorskie kancelarie odszkodowawcze wyspecjalizowane są w pomocy poszkodowanym w wypadkach drogowych, wypadkach przy pracy, roszczeniach odwoławczych ZUS, kredytach frankowych czy odszkodowaniach od Lotnisk. Prawo bankowe, gospodarcze, budowlane czy transportowe to także profil działalności Gdańskich kancelarii prawnych.

Trójmiejscy adwokaci i radcy prawni, którzy wspierają swoich klientów w walce o ich prawa z najwyższą starannością, to niebywali specjaliści w swojej dziedzinie. Znajdź dla siebie odpowiedniego prawnika w katalogu odzyskaj.info

Mniej