fbpx

Lokalizacja:Kancelarie odszkodowawcze Kraków

Jeśli szukasz adwokata czy radcy prawnego z Krakowa lub okolic, zapraszamy do zapoznania się z ofertą i zakresem działalności małopolskich kancelarii prawnych. Zawód adwokata czynnie wykonuje tu około 1800 adwokatów, mających siedziby zawodowe na terenie 48 miejscowości województwa małopolskiego. Możesz wybrać także z ponad 100 radców prawnych, prowadzących działalność w Małopolsce i samym Krakowie.

Czytaj Więcej

Kraków, jako miasto położone w południowej Polsce nad Wisłą, było formalną stolicą Polski aż do 1795. Zachowało nie tylko majestatyczną architekturę, ale i przesycone echem dawnej świetności i dostojeństwa instytucje. Stary Rynek z Sukiennicami, kościołem Mariackim i pomnikiem Adama Mickiewicza to centrum kulturalne i turystyczne. Wzgórze Wawelskie wraz z Zamkiem Królewskim i katedrą Wawelską to nie tylko historyczne budynki, ale i największa nekropolia królów Polski.

W mieście działa także najstarsza polska uczelnia – Uniwersytet Jagieloński, z najlepszym i zarazem najstarszym wydziałem prawa i administracji w Polsce, który wykształcił wielu wybitnych specjalistów z zakresu prawa.

Kraków, jako stolica województwa małopolskiego, to nie tylko Wawel i rynek Starego Miasta, ale również obszar działalności wielu kancelarii adwokackich. Zlokalizowane są w okolicach sądów – czyli w dzielnicy Kleparz, Osiedle Oficerskie, Kazimierz, Podgórze czy Nowy Świat oraz na obrzeżach Starego Miasta. Należy pamiętać, że Kraków to siedziba nie tylko Sądów Rejonowych i Sądu Okręgowego, ale także Wojewódzkiego Sądu Administracyjnego i Sądu Metropolitalnego – pomoc i obsługa prawna w szerokim zakresie jest więc niezbędna w tym drugim co do liczby mieszkańców i powierzchni, mieście w kraju. W Krakowie i jego okolicach znajdziesz kancelarie prawne, których zakres działalności obejmuje wszystkie dziedziny prawa.

Kancelarie prawne Kraków

Kancelarie prawne w Krakowie to przede wszystkim kancelarie adwokackie i kancelarie radców prawnych, kancelarie odszkodowawcze i komornicze oraz mediacyjne i arbitrażowe. Adwokaci z Krakowa pomogą we wszystkich postępowaniach z zakresu prawa karnego, cywilnego, prawa pracy, prawa gospodarczego, prawa spółek oraz postępowania spadkowego czy egzekucyjnego. W Krakowie uzyskasz też pomoc z zakresu prawa rodzinnego przy orzekaniu rozwodu, alimentów lub widzenia z dzieckiem. Kancelarie odszkodowawcze działające w stolicy Małopolski to również specjaliści z zakresu wypadków komunikacyjnych, wypadków przy pracy czy szkód majątkowych, jeśli więc doznałeś szkody, w tym mieście znajdziesz godnego zaufania pełnomocnika do walki o odszkodowanie.

Jeśli szukasz w Krakowie specjalisty, który rzetelnie i skutecznie przeprowadzi postępowanie cywilne, wesprze w toczącym się postępowaniu karnym, uzyska dzięki egzekucji należne Ci świadczenie czy będzie Cię reprezentował w sądzie pracy – to dobrze trafiłeś.

Doświadczenie to niewątpliwe atuty adwokatów z Krakowa – znajdź pełnomocnika, który będzie reprezentował Cię w sądzie lub w postępowaniu mediacyjnym, próbując wynegocjować dla Ciebie idealne rozwiązanie sporu.

Mniej