fbpx
Odszkodowania powypadkowe » Kancelarie odszkodowawcze Warszawa » Kancelaria FrankHelp.pl

Kancelaria FrankHelp.pl

Firma

Better Phinance Sp. z o.o.

NIP

5252782393

Adres

00-844 Warszawa, ul. Grzybowska 87

Tel.

+48 605 187 221, +48 727 930 954

E-mail

b.paprocki@frankhelp.pl

Charakterystyka

Kompleksowa opiekaReprezentacja sądowaSpółka z ograniczoną odpowiedzialnościąSprzedaż w mlmZałatwia wszelkie formalności

FrankHelp to nowa marka na rynku odszkodowawczym specjalizująca się w kredytach frankowych. Zatrudniając doświadczonych ekspertów w zakresie prawa i finansów, zapewniamy kompleksową obsługę w prowadzeniu procesu o odszkodowanie. Każdą umowę kredytową analizujemy indywidualnie pod kątem niedozwolonych zapisów. Na każdej rozprawie obecny jest radca prawny lub adwokat, nie wysyłamy aplikantów. Specjalizacja w wąskiej dziedzinie oraz doświadczone grono ekspertów składa się na naszą wysoką skuteczność w uzyskiwaniu odszkodowań. Możemy pochwalić się drugą najwyższą wygraną w kraju wynoszącą 513 868 zł. Nasza firma działa na terenie całego kraju, a wstępne formalności możemy załatwić zdalnie.

1 opinia dla „Kancelaria FrankHelp.pl

  1. Franciszek O.

    Ciężko powiedzieć o tym jaki będzie efekt końcowy bo sprawy frankowe ciągną się 2-3 lata, ale mogę wyrazić opinie na temat aktualnych działań ze strony FrankHelp. Jestem ich klientem od 3 miesięcy i jestem bardzo zadowolony. Kontakt stały, szczegółowe informacje zwrotne na temat tego co się dzieje w sprawie oraz odpowiedź na każde pytanie z mojej strony oraz małżonki.
    Jest możliwość rozmowy w cztery oczy. Byłem akurat na wakacjach co uniemożliwiało mi udanie się na spotkanie. Aczkolwiek podeszli jak najbardziej profesjonalnie organizując wideokonferencje podczas której czułem się pewniej niż mógłbym się czuć podczas zwykłej rozmowy telefonicznej. Drugą opinie wystawie po zakończonej sprawie.

Zostaw opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.